Kontakt

Przedstawicielstwo Allgaier - Mogensen Wiesław Strobin

ul. Piotrkowska 182/155
90-368 Łódź

e-mail: almo.polska@strobin.pl
tel/fax: 42 637 06 17
mobil: 602 248 496UWAGA:
Wysyłając wiadomość przekazujesz firmie "Przedstawicielstwo Allgaier-Mogensen Wiesław Strobin" swoje dane osobowe. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.
Administratorem Twoich danych osobowych stanie się "Przedstawicielstwo Allgaier-Mogensen Wiesław Strobin", 90-368 Łódź, ul. Piotrkowska 182/155. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego naszą pocztę e-mail. Nie będziemy ich przechowywać dłużej niż jest to niezbędne w związku z prowadzoną korespondencją. Państwa dane zostaną usunięte po 30 dniach od zakończenia korespondencji.
W każdym czasie możesz się również zwrócić do "Przedstawicielstwo Allgaier-Mogensen Wiesław Strobin" z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: almo.polska@strobin.pl
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. zgoda podmiotu danych). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.